Produkce

Naše produkční agentura TELEVIZNÍ A FILMOVÁ PRODUKCE vyrobila mnoho známých zábavných pořadů, které byly vysílány např. na ČT1, STV1, STV2, TV Barrandov, TV Relax a na dalších televizních stanicích. Jsme autory hlavního silvestrovského pořadu 2019 pro TV Barrandov Dobrý večer, přátelé, dvanáctidílného zábavného pořadu Cabaret, pochlubit se můžeme také úpěšnými pořady Muzikálová noc, Cirkus Cirkus Festival (12 dílů), Cirkus Cirkus Classic (10 dílů). Naše agentura produkovala celovečerní filmy Ženská pomsta a Ubal a zmiz, či dokument o předním českém herci a pedagogovi Janu Přeučilovi – Jan Přeučil.

českatelevize_logo
STV_logo_2014
STV2_Logo
TV_Barrandov_(2015-.n.v.)
TV Relax

Celovečerní filmy

Ženská pomsta

Komedie 2020

Na skupinové psychoterapii se setkají tři ženy zralého věku. Liší se sice profesí i povahově, ale mají stejný problém, který se snaží řešit v rámci psychoterapie. Jejich deprese a trápení mají společného jmenovatele: nevěru manželů, kterým obětovaly desítky, často i nelehkých, let společného života. Spontánně je to sblíží a rozhodnou se, že lepší než drahé sezení u psychoterapeuta, bude pomsta. S tou si vzájemně pomůžou. Pro své nevěrné manžely připraví skutečné peklo na zemi. Film je úsměvným pohledem na mužskou krizi středního věku a oslavou ženské solidarity.

Ubal a Zmiz

Komedie 2021

Dva kamarádi, Mireček (Matouš Ruml) a Vilém (Janek Gregor) se živí pěstováním trávy a dostanou nabídku, která se neodmítá. Prodat veškeré zásoby trávy za jednu noc. Jenže když uzavřou obchod s nebezpečným Bulharem (Predrag Bjelac) a jeho pravou rukou (Karel Dobrý), zjistí, že jim někdo vykradl pěstírnu. Mají pár hodin na to, aby zachránili nejen kšeft roku, ale taky vlastní malíčky. Dva policisté ze staré školy (Martin Hofmann a Leoš Noha) byli suspendováni. První z nich se chová jako psychopat a druhý je vyhořelý, takže když přijdou se žádostí o návrat do útvaru, jsou svým nadřízeným odmítnuti. Aby získali zpět svoji práci i čest, rozhodnou se na vlastní pěst pátrat po kufru plném vzácného zboží a rozhodně si při tom neberou servítky. André S. (Marek Lambora) je rocker. Ale má problém. Podepsal smlouvu, ve které se zavazuje k natočení třech popových alb pro teenagery. André se na veřejnosti tváří jako hvězda, jenže uvnitř šílí. Celý svůj byt, auto i slávu by vyměnil za jednu pořádnou rockerskou noc. A přesně to se mu splní, když si na letišti omylem vezme cizí kufr.

Jan Přeučil

Dokument 2021

Připravujeme…

Televizní pořady

Cirkus Cirkus FESTIVAL

TV Pořad

VELKOLEPÁ SHOW PLNÁ ADRENALINU A STRHUJÍCÍCH VÝKONŮ UMĚLCŮ Z CELÉHO SVĚTA!
Návrat legendárního cirkusového projektu, který dodnes baví televizní diváky po celém světě!

V programu budete mít možnost ocenit mistrovství cirkusových hvězd z Itálie, Španělska, Ukrajiny, Mexika, Švýcarska, České republiky a dalších států.  
Celým programem Vás provede Genny Ciatti a Petr Kumpfe.

Cabaret

TV Pořad

Nenechte si ujít sobotní estrádní pořad Kabaret se známým moderátorem Petrem Šiškou a mnoha známými umělci z oblasti zábavy. Pobavte se u scének, vtipů, politické satiry, magie a také u tance, zpěvu a dobré muziky.

Muzikálová Noc

TV Pořad

Největší světové i tuzemské muzikálové hity v podání předních hvězd muzikálového nebe

Účinkují:
Marián Vojtko, Andrea Kalivodová, Bohuš Matuš, Sabina Křováková,
Eliška Lüftnerová, Jarek Šimek, Genny Ciatti, Tomáš Ringel a další

Galavečerem vás provede Petr Šiška 

Dobrý večer, přátelé...

TV Pořad

Užijte si Silvestrovský večer plný zábavy, scének, vtipů, satiry a písniček s mnoha oblíbenými herci, zpěváky, komiky a imitátory, kterým Vás provede známý moderátor Petr Šiška.

A další..