Technika

Naše produkční agentura vlastní originální technické vybavení, které zpříjemní a zefektivní jakékoliv filmové či televizní natáčení.

Catering

Nabízíme jedinečný rozkládací kamion Catering special s plně vybavenou kuchyní.

Maskérna a garderóba

Nabízíme speciální dvoupatrový autobus Neoplan plně vybavený pro provoz maskérny a garderóby.

Mobilní toalety

Nabízíme upravený vůz Mercedes Iveco, který nepotřebuje připojení na kanalizaci ani na vodu.

Catering

Nabízíme jedinečný rozkládací kamion Catering special s plně vybavenou kuchyní.

Maskérna a garderóba

 Nabízíme dva vozy Mercedez Atego plně vybavené pro provoz maskérny a garderóby.

Mobilní toalety

Nabízíme jedinečný rozkládací kamion Catering special s plně vybavenou kuchyní.

Catering​

Catering special

Nabízíme jedinečný rozkládací kamion Catering special s plně vybavenou profesionální kuchyní. Tato unikátní pojízdná restaurace nemá v Česku obdoby. V kuchyni najdete např. konvektomat, gastro pánev, vařič těstovin, fritézy, gastro sporák, myčky nádobí, lednice, mrazáky, chladící boxy, plně automatizovaný kávovar a další. Nesmíme zapomenout ani na výčepní stolici, která umožňuje čepovat pivo a stáčet nealkoholické nápoje (kofola, malinovka, soda, orange limonáda atd.)

Uvnitř restaurace je připraveno 26 míst k sezení, hosté mají možnost využití vestavěných zásuvek na 230V, k dispozici je také wifi a TV. Samozřejmostí je vytápění a klimatizace, takže provoz cateringu je komfortní za každého počasí. Zaparkujeme přímo pod zasněženou sjezdovkou či na břehu jezera v horkém letním dni.

Konstrukce vozu Mercedes Actros: celková váha 14 tun, délka skříně 9 300cm, šířka 250cm a výška 400cm. V rozložené variantě je délka vozu 13 500cm, šířka vozu je 420cm.

Rozložení samotného kamionu trvá 15 minut. Příprava restaurace před otevřením pro návštěvníky zabere pouze jednu hodinu. Celá montáž a demontáž probíhá plně automaticky, kamion je navíc vybaven speciálním systémem, který tento speciál dokáže vyrovnat do absolutní roviny. Může proto zaparkovat v jakémkoliv terénu.

Maximální příkon je 48,5KW, v případě jeho omezení je nutné vše konzultovat s agenturou. Zásoby vody vydrží při plném provozu jeden den, součástí vybavení je nádrž o objemu 400 litrů a další nádrž o stejném objemu je určená pro odpadní vodu. Zásobování vodou a likvidaci odpadu zajišťuje také naše agentura.

Mercedes Atego

Pro natáčení s menším obsazením nabízíme klasickou cateringovou dodávku na voze Mercedes Atego. Součástí vybavení je konvektomat, fritézy, lednice, mrazák, sporák, profi myčka nádobí a další nezbytné gastro vybavení.

Rozměry vozu: 9200x240x380cm.

Maskérna a garderóba

Mercedes Setra s dvěma patry

V přízemí autobusu se nachází, 3 maskerská místa, televize, kávovar, wifi a pohodlné sezení pro herce kteří čekají než na ně přijde řada. V prvním patře se nachází kostymérna o rozloze 12 x2.5 m součástí garderoby je pračka, sušička, žehlící pult, televize, wifi a celý autobus je klimatizován. Uvedený do provozu červen 2021

Rozměry vozu 13 500x250x400cm.

Mercedes Atego

Dále nabízíme vůz Mercedez Atego plně vybavený pro provoz maskérny a garderóby. K dispozici je pračka, sušička, zásobník na vodní a odpadní nádrž, WIFI, TV a sklopná zastřešená terasa.

Rozměry vozu: 9200x240x380cm.