Technika

Naše produkční agentura vlastní originální technické vybavení, které zpříjemní a zefektivní jakékoliv filmové či televizní natáčení.

Velké make-up studio

Nabízíme jedinečný rozkládací kamion Make-up special. Toto unikátní pojízdné studio nemá v Česku i blízkém zahraničí obdoby.

Uvnitř studia je připraveno 10 profesionálně vybavených maskérských míst na 40m² plochy. Samozřejmostí je vytápění a klimatizace, takže je provoz studia komfortní za každého počasí. Zaparkujeme přímo pod zasněženou sjezdovkou či na břehu jezera v horkém letním dni.

Přehrát video

Malé make-up studio

Maskérná v podobě návěsu je ideální volbou pro menší filmové sety. Poskytuje 3 maskérká místa s plným profesionálním vybavením a maximální komfort. Navíc nabízí velký úložný prostor pro jakékoliv potřebné vybavení.

Přehrát video

Maskérna a garderóba

V přízemí autobusu se nachází, 3 maskerská místa, televize, kávovar, wifi a pohodlné sezení pro herce kteří čekají než na ně přijde řada. V prvním patře se nachází kostymérna o rozloze 12 x2.5 m součástí garderoby je pračka, sušička, žehlící pult, televize, wifi a celý autobus je klimatizován. Uvedený do provozu červen 2021.

Mercedes Setra s dvěma patry
Rozměry vozu 13 500x250x400cm.

Přehrát video

Catering speciál

Pro natáčení s menším obsazením nabízíme Catering speciál – profesionální kuchyň na voze Mercedes Atego. Součástí vybavení je konvektomat, fritézy, lednice, mrazák, sporák, profi myčka nádobí a další nezbytné gastro vybavení.

Mercedes Atego
Rozměry vozu:
9200x240x380cm.